Communicatie

Wie is mijn accountmanager?

Binnen VIAA is een team met medewerkers actief die naast hun bestaande takenpakket ook de rol van accountmanager vervullen. Ze bekijken de manier waarop VIAA jouw organisatie van dienst kan zijn en hoe jouw klantentevredenheid te versterken.

  • De accountmanager bij VIAA is een schakel tussen jouw organisatie en VIAA.
  • De accountmanager fungeert als een aanspreekpunt: enerzijds binnen VIAA voor medewerkers die vragen hebben over jouw organisatie, anderzijds voor jou indien je vragen hebt over de (mogelijke) samenwerking met VIAA.
  • De accountmanager overstijgt de projectmatige relatie. De accountmanager kan jou dus uitleg geven die zijn eigen werkdomein overstijgt of doorverwijzen naar andere teams voor specifieke vragen.

Voor projectspecifieke vragen (bv. over registratie, digitalisering of digital ingest) kan je nog steeds bij je vaste contactpersoon of projectmanager terecht.

Een overzicht van de VIAA-accountmanagers:

Debbie Esmans

debbie.esmans@viaa.be
+32 9 298 05 01

Hoofd team accountmanagement en accountmanager voor de landelijke omroepen.

Eva Verdoodt

eva.verdoodt@viaa.be
+32 494 34 19 36

Accountmanager voor de regionale omroepen en musea.

Loes Nijsmans

loes.nijsmans@viaa.be
+32 471 95 58 31

Accountmanager voor de podiumkunsten en erfgoedcellen.

Sarah Eloy

Sarah Eloy

sarah.eloy@viaa.be
+32 498 13 79 19

Accountmanager voor de archieven, erfgoedbibliotheken en Vlaamse Overheid.

Het team wordt verder versterkt door Leen De Bruyn, accountmanager voor onze educatieve partners (leen.debruyn@viaa.be), Marlies Criel, die zich ontfermt over de partnercommunicatie (marlies.criel@viaa.be), en functioneel analist klantprocessen, Tine Philips (tine.philips@viaa.be).


Vragen of opmerkingen? Contacteer Debbie Esmans of je accountmanager.
Ze helpen jou graag verder.